Gieraltowski-foto.com.pl
Zaprojektowanie strony internetowej

Zaprojektowanie strony internetowej

Firm, które podejmują się tworzenia stron internetowych jest dzisiaj naprawdę masa. Jak wiec spośród nich wybrać jedną właściwą, taką, która stworzy dla nas naprawdę dobrą i w pełni profesjonalną stronę? Przede wszystkim najpierw przejrzyjmy kilka ofert, nie wybierajmy pierwszej z brzegu. Po drugie, warto zwrócić uwagę na opinie osób, które już korzystały z usług konkretnej firmy. Może nie zawsze są one w pełni obiektywne, ale jednak rzucają konkretne światło na działalność profesjonalistów. Nie bez znaczenia może tutaj się okazać, przejrzenie dotychczasowych stron, stworzonych przez konkretną firmę. Przejrzenie portfolio jest na ogół tą czynnością, po której decydujemy się, czy chcemy z daną firmą współpracować, czy też niekoniecznie.

Oczywiście nie chodzi tutaj o to, że nasza przyszła strona ma wyglądać dokładnie tak, jak jedna z tych, które oglądamy. Przed spotkaniem z osobami, którym zlecamy zrobienie witryny internetowej, warto zastanowić się nad naszymi preferencjami. Przede wszystkim przygotujmy materiały, jakie się mają znaleźć na stronie. Mało tego, postarajmy się najpierw sami ustalić jak najwięcej szczegółów. Dzięki temu podczas spotkania, będziemy mogli przekazać konkretne informacje firmie. Na pewno osoby odpowiedzialne za naszą stronę, doradzą nam i stwierdzą, czy nasze pomysły są dobre, czy może można je jakoś udoskonalić. Na ogół, na spotkaniach zostają nam przedstawione już konkretne projekty odnośnie naszej przyszłej strony, a my na każdym etapie możemy kontrolować proces tworzenia.
Najważniejsze jest to, aby już na wstępie znaleźć wspólny język z osobą, która tworzy naszą witrynę. Wówczas cały proces będzie przebiegał szybciej i sprawniej.
Jan Gieraltowski